Konečné pořadí Paralympijského turnaje ve Vancouver 2010

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Herní systém zápasů paralympijského turnaje ve Vancouveru 2010

 

Osm týmů je rozděleno do dvou základních hracích skupin A a B. V základních skupinách se hraje systémem každý s každým. První dva týmy z každé skupiny postupují do semifinále, ostatní dva do bojů o umístění.

Turnaj se odehraje v termínu  13. - 20.3. 2010

Skupina o 1/4 misto

 

Skupina o 5/8 místo

 


STATISTIKA TÝMŮ

 

skupina

čas

domácí

výsledek

hosté

informace

paralympitv

Sobota 13.3.2010

sk. B

19:00

4:0

 on-line txt

zápis (pdf)

14.3. 01:00 - 02:30

sk. B

22:30

2:1 p. sn

 on-line txt

zápis (pdf)

 

Neděle 14.3.2010

sk. A

02:00

5:0

 on-line txt

zápis (pdf)

 

sk. A

05:30

2:1

on-line txt

zápis (pdf)

 

sk. B

18:00


2:1


 on-line txt

zápis (pdf)

15.3. 00:00 - 01:30

sk. B

21:30

10:1

 on-line txt

zápis (pdf)

 

Pondělí 15.3.2010

sk. A

01:00


3:0


on-line txt

zápis (pdf)

 

sk. A

04:30

5:0

 on-line txt

zápis (pdf)

 

Úterý 16.3.2010

sk. A

18:00


4:2


on-line txt

zápis (pdf)

16.3. 19:30 - 20:30

sk. B

21:30


0:1


 on-line txt

zápis (pdf)

17.3. 23:00 - 00:30

Středa 17.3.2010

sk. A

01:00

6:0

 on-line txt

zápis (pdf)

17.3. 01:00 - 02:30

sk. B

04:30

0:5

on-line txt

zápis (pdf)

 

msf. 1

20:00

3:2 p. sn

 on-line txt

zápis (pdf)

17.3. 22:00 - 23:30

Čtvrtek 18.3.2010

msf. 2

03:00

1:2

 on-line txt

zápis (pdf)

18.3. 03:00 - 04:30

sf. 1

20:00

1:3

 on-line txt

zápis (pdf)

 18.3. 00:00 - 01:30

Pátek 19.3.2010

sf. 2

03:00

3:0

on-line txt

zápis (pdf)

19.3. 03:00 - 04:30

o 7/8

20:00

4:0

 on-line txt

zápis (pdf)

19.3. 23:00 - 23:30

o 5/6

23:30

2:1 p. pr

 on-line txt

zápis (pdf)

19.3. 23:30 - 01:00

Sobota 20.3.2010

o 3/4

03:00

2:1

 on-line txt

zápis (pdf)

20.3. 03:00 - 04:30

o 1/2

20:00

2:0

 on-line txt

zápis (pdf)

 20.3. 20:00 - 21:30

přímý přenos na paralympicsport.tv             záznam na paralympicsport.tv