Ilustrační video jak nakupovat na e-shopech přes GIVT, tím podpořit finančně Sledge hokej Zlín a nebude Vás to stát ani korunu navíc

Aplikace, která Vás upozorní, že můžete svým nákupem podpořit Sledge hokej Zlín více ZDE.

Vážení přátelé zlínského sledge hokeje,

většina z nás už v internetových obchodech někdy nakupovala, někteří je využíváme pravidelně. Nyní Vám přinášíme možnost, jak můžete současně nakupovat na internetu a podpořit náš zlínský sledge hokej!

Zapojili jsme se do projektu GIVT.cz, který podporuje neziskové organizace a sportovní kluby. Stačí, když nákupy, které děláte běžně, provedete přes portál GIVT. Část peněz z vaší útraty bude darována nám! Takový nákup nevyžaduje žádnou registraci, nezaplatíme ani korunu navíc! V současnosti takto spolupracuje více jak 1200 e-shopů, jejichž počet se bude i nadále rozšiřovat.

Stačí pouze zadat do prohlížeče adresu  https://bit.ly/PodpořteSledgeHokejZlín  zvolit obchod ve kterém chcete nakupovat a kliknout na zahájit nákup. Poté již budete přesměrováni na stránku vašeho internetového obchodu a nakupujete přesně tak, jak jste zvyklí. Jeden váš klik navíc má smysl!