Sparta

Zlín

5:7

Karlovy Vary

Zlín

4:5

Zlín

Pardubice

5:1

Olomouc

Zlín

2:4

Zlín

Havířov

3:4

Pardubice

Zlín

3:4

Zlín

Olomouc

8:3

Zlín

Karlovy Vary

3:6

Havířov

Zlín

4:3

Zlín

Sparta

Zlín

Pardubice

7:0

Zlín

Pardubice

6:2
19.01.2022 Tisková zpráva

Boje o medaile odloženy. O dva měsíce!

Vyvrcholení domácí soutěže, které se včetně bojů o zlato, bronz i 5. místo mělo uskutečnit ve Zlíně v datumu 28. a 29. ledna, je nečekaně odloženo. A to velmi razantně, rovnou o dva měsíce. Nový datum akce je stanoven na 25. a 26. března.

"Důvodem je opatření českého národního týmu, který se rozhodl "izolovat" své hráče před paralympijskými hrami v Pekingu a prostřednictvím předsedy svazové komise českého para hokeje Jiřího Šindlera pořádání akce v původním termínu zakázal," sdělil generální manažer SHK LAPP ZLÍN Petr Julina, jenž zároveň byl osobou, která zprostředkovala pořádání této akce ve Zlíně.

Trénovat se svým klubem však reprezentanti mohou, a tak oni i další hráči si nečekaně protáhnou klubové soutěžní období.

Zlínský klub odložení velmi mrzí, neboť měl připraven atraktivní zakončení sezony. Mimo jiné sobotní duel Zlína s Pardubicemi měl být díky nemalé snaze zlínského klubu vysílán prostřednictvím České televize. Mohlo se jednat vůbec historicky o první živé vysílaní medailového zápasu České ligy. Nyní veškerá snaha a přípravy přišly vniveč.