Sparta

Zlín

Karlovy Vary

Zlín

8:2

Zlín

České Budějovice

Zlín

Pardubice

4:5

Ostrava

Zlín

3:0

Havířov

Zlín

5:2

Olomouc

Zlín

4:1

Zlín

Olomouc

8:5

Zlín

Sparta

Zlín

Karlovy Vary

4:8

České Budějovice

Zlín

3:6

Pardubice

Zlín

9:3

Zlín

Ostrava

Zlín

Havířov

2:5

Zlín

Sparta

1:2

Sparta

Zlín

1:7

Sparta

Zlín

0:6

Zlín

Ostrava

4:2

Ostrava

Zlín

4:5
12.02.2024 Jakub Kudláč

Odveta(y) na Spartě. Otočí Zlín sérii?

Sledge hokejisté LAPP ZLÍN pojedou o víkendu do hlavního města pokusit se otočit nepříznivě se vyvíjející sérii v 1. kole play out se Spartou. Druhé utkání je na programu v sobotu 17. února od 16:15 hodin v Ice aréně v Kateřinkách, případný třetí rozhodující duel o den později od 12:30 hodin.

Zlín v úvodním utkání nebyl horším týmem, soupeře přestřílel, dokonce šel hned v osmé vteřině utkání do vedení, pak už ale další úspěch nepřidal a prohrál 1:2.

"Měli jsme hodně ze hry, i v prořídlé sestavě jsme odehráli výborný zápas. Zasloužili jsme vyhrát. Měli jsme plno pozic, ze kterých mohl padnout vyrovnávací gól. Byl to obecně velmi vypjatý duel. Chtěl bych všem hráčům poděkovat za výkon. Povolali jsme i blanického rytíře, odehrál parádní zápas, ke konci tam navíc dojel kotouč na icing v souboji s o generaci mladším hráčem. Už to svědčí o tom, jak vypjatý duel to byl," řekl zlínský kouč na adresu 64letého Petra Stodůlky, který při marodce Ševců znovu oblékl dres.

V sérii 1. kola play out tak Zlínští prohrávají v sérii hrané na dva duely 0:1, v Praze ale mají možnost sérii otočit a postoupit do boje o 5. místo. "Určitě si tam jedeme pro dvě výhry," ujistil Sedláček.

Utkání 2. kola play out mezi HC SPARTA PRAHA a SHK LAPP ZLÍN se hraje v sobotu 17. února v 16:15 hodin. Duel sledujte prostřednictvím textového přenosu ZDE.

Případné utkání 3. kola play out mezi HC SPARTA PRAHA a SHK LAPP ZLÍN se odehraje v neděli 18. února od 12:30 hodin. Duel sledujte prostřednictvím textového přenosu ZDE.

O víkendu se v rámci České ligy bude hrát O kapku lepší hokej. Více o charitativní akci na podporu dětí s poruchou krvetvorby se dočtete ZDE.